Ми віримо

Вірую в Єдиного Бога Отця Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого.

І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, від Отця рожденного перед усіма віками, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденого, не створеного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося.

Він задля нас, людей, і нашого ради спасіння зійшов із небес, і воплотився з Духа Святого і Марії Діви, і стався людиною.

  • І був розп’ятий за нас за Понтія Пилата, і страждав,і був похований.
  • І воскрес у у третій день згідно з Писанням.
  • І вознісся на небо, і сидить праворуч Отця.
  • І вдруге прийде зі славою судити живих і мертвих, і Його Царству не буде кінця.
  • І в Духа Святого, Господа Животворящого, що від Отця походить,що з Отцем і Сином рівнопоклоняємий і рівнославимий, що говорив через пророків.

В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву.

Сповідую одне хрещення на відпущення гріхів.

Очікую воскресіння мертвих і життя будучого віку.

Амінь.

Християнське радіо Joymylife: Слухайте сучасні християнські пісні українською мовою онлайн

Ласкаво запрошуємо на християнське радіо Joymylife, пульсуючу платформу, де ви можете насолоджуватися натхненням та сучасною християнською музикою онлайн. Ми пропонуємо унікальну можливість зануритися в звучання християнських пісень та молодіжних мелодій на українській мові. Наше радіо стало справжнім джерелом натхнення для тих, хто шукає духовного зростання та підтримки. Приєднуйтеся до нас у цій захоплюючій подорожі й відкрийте для себе найкращі християнські пісні року 2023.

На нашому радіо ви можете слухати онлайн сучасні християнські пісні на українській мові. Ми складаємо плейлист з любов'ю й турботою, щоб задовольнити смаки молоді та всіх, хто шукає духовного сприйняття через музику. Наше радіо пропонує різноманіття музичних жанрів, включаючи поп, рок, хіп-хоп, електроніку й багато іншого. Ми відбираємо лише найякісніші й натхненні треки, щоб наповнити ваше життя радістю, надією й вірою.

Наше радіо спеціально призначене для молоді. Ми пропонуємо музику, яка відповідає їхнім смакам та прагненням. Наші молодіжні пісні пронизані енергією й значущістю, вони можуть надихати, мотивувати й допомагати знайти своє місце в християнській спільноті. Незалежно від того, чи потрібна вам музика для підняття настрою або роздумів над глибокими духовними темами, у нас є все, що вам потрібно.

Завдяки нашій онлайн платформі ви можете насолоджуватися християнською музикою на українській мові в будь-який час і в будь-якому місці. Чи знаходитесь ви вдома, в дорозі або у своєму улюбленому кафе, достатньо мати доступ до Інтернету, щоб увійти до нашої музичної спільноти та насолодитися захоплюючими треками, які наповнені справжньою духовною цінністю.

Не пропустіть можливість приєднатися до нашої розквітаючої християнської музичної родини. Відвідайте наш веб-сайт і почніть слухати онлайн найкращі християнські пісні, роздуми та мотивуючі проповіді на українській мові. Відкрийте для себе сучасну християнську музику, яка оживить вашу душу та допоможе углибити вашу віру. Приєднуйтеся до нас сьогодні й дозвольте музиці стати вашим провідником у християнській подорожі онлайн.

Ми віримо, що християнська музика має велику силу і здатна оживити дух слухачів. Радіо Joymylife не боїться йти далі, відкриваючи нові горизонти для виконавців і готуючись до сміливих експериментів.

Ми прагнемо створити радіостанцію, яка ніколи не буде ділити музику на християнську та нехристиянську, оскільки ми впевнені, що будь-який стиль музики може прославити Ісуса Христа, якщо він написаний з вірою в Його спасітельну жертву.

Нашою метою є дістатися до кожного дому через Інтернет і принести слухачам масу позитивних емоцій, прославляючи тим самим Господа Ісуса Христа!

Ми також прагнемо допомогти та підтримати починаючих молодих християнських сольних виконавців та музичні колективи.

Радіостанція Joymylife також запрошує видатних служителів християнської спільноти, провідних християнських фахівців у медійній сфері та інтернет-євангелістів для участі у наших ефірах.

Ми прагнемо досягти максимально можливої кількості сердець для Ісуса через музику, що лунає на нашій радіостанції.

Ми не ділимо християн на деномінації та конфесії. Ми розробили унікальну систему радіомовлення, яка дозволяє поєднувати різні стилі та музичні напрямки, дотримуючись нашого власного унікального формату. Кожен християнин, незалежно від його церкви, зможе почути той напрямок, який він вважає правильним та важливим для себе.